NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Jak se stát královnou plesu?

Sezóna bálů je v plném proudu. Taneční páry zaujímají víkend co víkend svá místa na parketě a stejně rychle se zaplní i foyer s místy na sezení. V hledáčku přítomných není nikdo jiný, než dámy v robách, koktejlkách, dlouhých večerních, se složitými či rozpustilými účesy. Která z nich bude nejhezčí? Na které všichni doslova oči nechají?

tango-1813691_960_720

Sebelepší šaty, sebekrásnější vlasy jsou dobrým základem pro plesový LOOK. K dokonalosti a kýženému titulu KRÁLOVNY PLESU ale rozhodně nestačí. Tajemství úspěchu tkví v užití šperků. Bez nich by nevynikly žádné ženské přednosti, jako jsou dlouhý krk, hluboký dekolt nebo obličejové rysy. Použít vhodné doplňky rovněž znamená odpoutat pozornost od problematických partií a upřít pozornost směrem, který dáme rády a bez komplexů na odiv.

Vsaďte na vkus a instinkt

Nabídka šperků a bižuterie je rozličná. Ze třpytivých sklíček, korálků i perliček doslova přechází zrak. Ačkoliv je na plese okázalost povolená a mnohdy i žádaná, vězte, že co jedné ženě sluší, druhé lichotit nemusí. Přizdobit se „tak akorát“ se občas stane lidově řečeno „španělskou vesnicí“. Základní orientace v společenském stylingu spočívá v jednoduché (ne-)rovnici: „čím více, neznamená tím lépe.“ Obecně se doporučují vyvážené ŠPERKOVÉ SADY nebo kombinace šperků v závislosti na druhu (a délce) šatů.

three-3075759_960_720

A/ Plesová toaleta – v praxi znamená velice zdobné a prostorné šaty, které mají za úkol zaujmout samy o sobě. Pakliže se k nim přidá nařasená spodnička, kanýrkové přízdoby, krajky a bolerka, šperk na hrudi nesmí strhnout pozornost, jeho úlohou je být decentní až nenápadný. Stejně distingovaně by měly působit i náušnice.

ZISKOUN doporučuje: ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM LOVE HEARTS se zirkony. K dispozici ve čtyřech barvách a páté vícebarevné kombinaci skvěle padne ke všem šatům, látkám, barvě vlasů i očím. Chybu rovněž neuděláte s NÁUŠNICEMI LONG DROP EARRINGS. Krásnější a elegantnější byste hledaly marně.

woman-3299379_960_720

B/ Dlouhá večerní – úzké šaty, kopírující tělesnou linii, přímo vybízí k nadstandardní okázalosti, kterou si jednou dvakrát za rok může dovolit každá tanečnice. Pakliže zvolíte masivní náhrdelník, kombinujte jej s decentními náušnicemi. Pokud vás uspokojí řetízek s malým, ale okatým přívěskem, stejně „čučavě“ mohou působit i ozdoby ucha.

ZISKOUN doporučuje: ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM PESCA SQUARE, jehož blýskavý design nenechá nikoho na pochybách, že jeho majitelka má ráda noblesní styl. Bez povšimnutí nezůstanou NÁUŠNICE PESCA SQUARE. Spolu s nimi se každá žena stane nezapomenutelnou plesovou STAR.

woman-2773221_960_720

C/ Koktejlky aneb krátké šatky nad kolena jsou nesmrtelné. Sluší mladé dívce stejně jako zralé ženě. Šmrncově vyzní se šperkem, který má dvojitý nebo vícevrstevný efekt. Stejně tak mohou působit i náušnice. Bez obav lze užít i kruhových tvarů.

ZISKOUN doporučuje: DVOJITÝ ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM Z CHIRURGICKÉ OCELI, který je směsicí několika tvarů i způsobů výroby. Originální ornamenty, spojené v nevšední bižuterii, splynou spolu s šaty v oku lahodící celek. Poslední tečku doladí NÁUŠNICE SPINNER Z CHIRURGICKÉ OCELI, které nikdy nevyjdou z módy.