NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Jak jsme se (od-)rouškovali

Pomáhají? Nepomáhají? Jsou náhubkem? Nejsou náhubkem? Vydrží do podzimu? Nevydrží do podzimu? Roušky a ústenky stále dělí veřejnost na dva nesmiřitelné tábory. Jedni věří, že roušky zabránily nejhoršímu scénaři, ala Itálie, jiní tvrdí, že je to hloupost a roušky nám spíše škodí. Jisté je pouze to, že jejich nošení je stále povinné, byť se pravidla citelně rozvolňují.

Ať chceme nebo nechceme, roušky byly nejméně bolestným opatřením, se kterým Česko vyrazilo do boje. Švadlenky nám je ušili přímo na koleně a všichni potentáti si mohli udělat alibi, jak je národ ochráněn. Kuriózní byly i informace o tom, že prvotně textilní roušky proti viru covid 19 nepomáhaly vůbec, účinky byly pouze respirátory druhé generace, po zjištění, že dostatek profi pomůcek se nikomu na světě nepodaří pro všechny zajistit, byly i obyčejné kusy hadru prohlášeny za užitečné. Člověče, vyber si, která informace je ti bližší.

respiratory-protection-mask-5038626_960_720

Rouška jako image

Připravme se na to, že zažijeme léto s rouškami, slibovali ještě nedávno epidemiologové. Lidé z toho omdlévali už jen při představě, že se v 35stupních ve stínu budou potit a trávit vydechovaným oxidem uhličitým. Dnes se o rouškách radši taktně mlčí. Češi se přestávají bát a tlačí na to, aby se nepříjemné ochrany úst co nejdříve zbavili. Nově už vrchnost odrouškovala děti v mateřských školách, herce, školáky nebo moderátory za speciálních podmínek. Optimisté prognostikují, že se dá brzy se očekávat, že jejich užívání bude povinné jen na určitých místech, v obchodě, v dopravě, na úřadech. Konkrétní datum ale ještě nepadl.

Stejně tak, jako se jedni těší, až nepohodlné náhubky navždy odloží, druzí si na ně přivykli a udělali z nich dokonce módní trend. Rouška už není pouhým náhubkem, ale díky své originalitě a designové kreativitě i vyjádřením vlastního postoje. Textilní rouška, byť mnohem méně účinná, než její chirurgická kolegyně, se stává součástí outfitu a ne pouze ochrannou pomůckou.

Módní designéři se chytili příležitosti a zrno padlo na úrodnou zem. Roušky se staly ikonou mnoha značek a je po nich velký zájem. Předčí poptávka po limitovaných brandových edicích s jepičím životem ještě donedávna zoufalé a marné snahy sehnat obyčejnou ústenku? Uvidíme!

corona-5035180_960_720

Ziskounovy roušky a respirátory: ZDE!

Ochranné ústní roušky - jednorázové roušky po 10 až 100 kusech - vysoká prodyšnost umožňuje pohodlné dýchání + vysoká filtrační účinnost

Respirátor- KN95- FFP2 - účinnost filtru až 95%, vyrobeno z prodyšné síťové kompozitní tkaniny

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!