NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ :)

Hromadné těhule rozvášnily Ameriku

Asi pily dobrou vodu, aneb americký babyboom na druhou! Již podruhé ve velmi krátké době řeší dvě doposud ničím nápadné nemocnice patovou situaci. V rozmezí několika dní tu otěhotnělo 16 a posléze 18 zdravotních sester.

Nejprve těhotenství oznámilo 16 zdravotních sester z JIP z Phoenixu v Arizoně. Přestože o svých budoucích přírůstcích nejprve vzájemně nevěděly, prozradila je až jejich zakulaťující se bříška a narážky všímavých pacientů. Těhule se spojily na sociálních sítích, aby vyvrátily spekulace, zda je není otcem šťastný lékař na nočních směnách.

54520166_10157098208894383_3256427908721278976_n

Dětí jako smetí

O čtvrt roku později je stejně veselo ve portlandském špitále v Maine. Tentokrát se bříška kulatí u 9 sester na porodnickém oddělení, jejichž potomci se mají narodit v rozmezí třech nastávajícících měsíců. O nic víc pozadu nejsou ani sestry z nemocniční emergency. Gravidních je jich rovnou 11. Jak se podaří složitou personální situaci vyřešit, není doposud známo.

Nastávající americké maminky jsou prý ale v dobré náladě a hromadné očekávání berou jako velkou legraci. Svědčí o tom Melanie Ann Smithgall, která písemně doporučila na sociálních sítích, aby ženy na pohotovosti raději vůbec nepily vodu

Bez názvu 3

2in1 LIVE

Talismany pro maminky v očekávání, které mají zaručit, aby porody dobře dopadly a děti prospívaly, jsou SLONI PRO ŠTĚSTÍ. Dvojbarevný šperk v kompozici – slonice se slůnětem v lůně – nenechá nikoho na pochybách, jak hluboký osobní význam řetízek s přívěskem má. Jeho nositelka je bohem obdařená, aby byla odpovědným původcem nového života a předala v něm kvalitní genetickou informaci.

Ještě symboličtěji pak vyznívá kovorytba novodobé madony s nebožátkem v náručí. Talisman chovající matky je produktem, asociujícím mateřství a plodnost ženy. Na krku těhule se bude vyjímat dvakrát tak okázale a budoucí matku staví na piedestal důležitosti.

V neposlední řadě se pro budoucí rodičky nabízí jako amulet vše vypovídající kousek MAMMA TEAM. Potěší všechny ženy, které se v roli matky již nacházejí nebo se na ni intenzivně chystají. Maminčin tým je dárkem k nezaplacení. Promluví za vše, i beze slov.

foto: facebook MMC

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!