NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Hromadné těhule rozvášnily Ameriku

Asi pily dobrou vodu, aneb americký babyboom na druhou! Již podruhé ve velmi krátké době řeší dvě doposud ničím nápadné nemocnice patovou situaci. V rozmezí několika dní tu otěhotnělo 16 a posléze 18 zdravotních sester.

Nejprve těhotenství oznámilo 16 zdravotních sester z JIP z Phoenixu v Arizoně. Přestože o svých budoucích přírůstcích nejprve vzájemně nevěděly, prozradila je až jejich zakulaťující se bříška a narážky všímavých pacientů. Těhule se spojily na sociálních sítích, aby vyvrátily spekulace, zda je není otcem šťastný lékař na nočních směnách.

54520166_10157098208894383_3256427908721278976_n

Dětí jako smetí

O čtvrt roku později je stejně veselo ve portlandském špitále v Maine. Tentokrát se bříška kulatí u 9 sester na porodnickém oddělení, jejichž potomci se mají narodit v rozmezí třech nastávajícících měsíců. O nic víc pozadu nejsou ani sestry z nemocniční emergency. Gravidních je jich rovnou 11. Jak se podaří složitou personální situaci vyřešit, není doposud známo.

Nastávající americké maminky jsou prý ale v dobré náladě a hromadné očekávání berou jako velkou legraci. Svědčí o tom Melanie Ann Smithgall, která písemně doporučila na sociálních sítích, aby ženy na pohotovosti raději vůbec nepily vodu

Bez názvu 3

2in1 LIVE

Talismany pro maminky v očekávání, které mají zaručit, aby porody dobře dopadly a děti prospívaly, jsou SLONI PRO ŠTĚSTÍ. Dvojbarevný šperk v kompozici – slonice se slůnětem v lůně – nenechá nikoho na pochybách, jak hluboký osobní význam řetízek s přívěskem má. Jeho nositelka je bohem obdařená, aby byla odpovědným původcem nového života a předala v něm kvalitní genetickou informaci.

Ještě symboličtěji pak vyznívá kovorytba novodobé madony s nebožátkem v náručí. Talisman chovající matky je produktem, asociujícím mateřství a plodnost ženy. Na krku těhule se bude vyjímat dvakrát tak okázale a budoucí matku staví na piedestal důležitosti.

V neposlední řadě se pro budoucí rodičky nabízí jako amulet vše vypovídající kousek MAMMA TEAM. Potěší všechny ženy, které se v roli matky již nacházejí nebo se na ni intenzivně chystají. Maminčin tým je dárkem k nezaplacení. Promluví za vše, i beze slov.

foto: facebook MMC