NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Děvčata budou v přesile

Nevysvětlitelná záhada, aneb matriarchát v praxi. Už celých 9 let se v polské vesnici Miejsce Odrzańskie poblíž Opole rodí jen samá děvčata. Děvčata plní místa ve školce, ve škole, dobrovolném hasičském sboru, v kostele a z pultů obchodů mizí panenky a ladem nepovšimnuty leží autíčka.

Na hřištích se nehraje fotbal a vypadá to, že záhadě, proč se zde daří počít jen kluky, se jen tak nepodaří přijít na kloub. Starosta Rajmund Frischko vypsal odměnu pro ženu, která jako první povine potomka mužského roku. Naposledy se tomu stalo před devíti roky, ale chlapec se z vesnice nakonec odstěhoval.

girls-1563093_960_720

Místní se prozatím situaci smějí a vtipkují, že mají ve vesnici „dobrou vodu“. Na místo se ale sjíždí i experti a odborníci, kteří situaci hodnotí tak, že k finálnímu objasnění budou potřeba mnohá genetická vyšetření. Je prý potřeba ověřit, jestli ženy ve vesnici nejsou byť jen vzdáleně příbuzné. Zda-li by tohle mohlo mít genetickou predispozici k tvorbě ryze ženského pohlaví, je otázka s velkým otazníkem, zejména když je fyziologickým nositelem chromozomů xy muž, tedy tatínek.

Ženská vesnice, ve které budou za pár let na poli orat samé traktoristky a vztahy se budou podobat sci-fi filmu Sexmise, si dnes užívá nechtěné slávy. Na místo se sjíždí celosvětová média a samotní obyvatelé si mnohdy připadají, jakoby byly celebritami nebo atrakcí.

Jako ve snu si budou připadat pánové, kteří do vesnice za pár let zamíří na námluvy a kolem nichž se to bude jen hemžit vdavekchtivými ženami. Radost pohledět. Budoucí perspektiva jako přehlídka ženské krásy.

girls-2616812_960_720

Pro všechny kočky, které se chtějí svému okolí líbit:

Náušnice Korean se zirkony – dominantní zirkon v imitaci originální „slzy“, šperk v kontrastu barev a materiálnosti bude slušet všem ženám bez ohledu na věk a styl oblékání

Náušnice Andělská křídla – luxusní šperk pro všechny, které se nebojí extravagantnější ozdoby a umí si vychutnat být středem pozornosti

Prsten HAD – retro šperk, který se po dvaceti letech vrací na módní scénu. Milovaly ho naše maminky, uhranul i dnešní generaci

Řetízek s přívěskem Drop – Hop nebo Trop? Ne, je to DROP. Řetízek s barevným zirkonem působí elegantně, decentně a efektně v každé situaci.

Náramek se zirkony Bangels – vkusný doplněk, který ozdobí ručky každé slečinky