NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Echo pro pány: VALENTÝN je za dveřmi!

Valentýn, oslava patrona všech zamilovaných, připadá na pátek 14. února. Už dvě generace Čechů a Češek vnímají tento anglosaský svátek jako automatickou součást našich životů, kdy mohou a vlastně mají za úkol projevit své citové rozpoložení, náklonnost, emoce a lásku. Povinně nebo z vlastního přesvědčení? To je vcelku „egál“.

Zdatní milovníci vědí, že na svatého Valentýna se může vyslovit nevyslovitelné a vyjádřit se nejen oficiálně, ale i v utajení. Říci „miluji tě“ přítelkyním, manželkám, babičkám, tetičkám, kamarádkám, ale i tajným milenkám, je to nejlepší, co vás v daný okamžik může napadnout. O svatém Valentýnu je dovoleno úplně vše.

roses-2840743_1920 (2)

Manželkám i milenkám

Přáníčka lásky, takzvané valentýnky, si mezi sebou mohou vyměňovat i lidé, kteří spolu mají tajný poměr, kteří si na sebe myslí, nebo v sobě shledávají pouhé zalíbení, ale i ti, jež pojí obyčejné přátelství. Tento den je k tomu přímo určen. Přestože jedni Valentýn vnímají jako vzpomínku na kněze, který ve 3. století tajně přes zákaz císaře Claudia II. oddával zamilované, druzí tvrdí, že jde o uměle vytvořený marketingový nástroj a svátek byznysu poválečné konzumní společnosti.

Pravdy se nejspíš nedopátráme. Víme jedno jediné, zcela ignorovat 14. únor je jako dráždit hada bosou nohou. Zejména ženy jsou na opomenutí velmi citlivé. V našich luzích a hájích se totiž stalo dobrým zvykem obdarovat ji květinou, sladkostí nebo malým dárečkem pro radost. Obvykle se sahá po dekoračních předmětech nebo bižuterii.

happy-valentines-day-4789177_1920 (2)

Valentýn z e-shopu

Patříte-li mezi ty, co Valentýna zrovna nemusí a z hloubi srdce nenávidíte běhání po obchodech, pořiďte dárek takzvaně na jeden klik na e-shopu. Ziskoun vám právě nabízí top 10 variace, které nenechají žádnou dívku chladnou a vy budete z obliga, že jste na svátek lásky nevykašlali. Ať už si o něm myslíte cokoliv.

Valentýnské TOPY:

Dámský prsten z keramiky – úchvatný inovativní prstýnek z bílé keramiky. Netradiční šperk působí velmi noblesně

Dámský prsten s květinami – originální otevřený prsten, imitující barokní prvky šlechtické zdobnosti. Na prsten dnešní slečny bude působit okázale

Dámský prsten - Strom života se zirkony – stigmatizující prstýnek, který je „IN“

Náhrdelník s přívěskem dvojitého srdce s velkým zirkonem – romantický šperk pro všechny ženy, které mají rády výrazné kameny

Řetízek s přívěskem baleríny – NOVINKA! decentní bižuterní šmuk pro elegantní ženu

Řetízek s přívěskem houslové klíče pro páry – houslový klíč, který zapadne do svého zámku – ozdobný šperk pro zamilované páry, kdy každý dostane svůj díl

Řetízek s přívěskem trojitého srdce – jemný šperk pro jemnou ženu. Netradiční pojetí tří srdíček v jednom 3in1

Náušnice Cubics se zirkonem – NOVINKA! Kouzelné pecky nikdy nevyjdou z módy

Náušnice dvojité srdce se zirkony – stylové náušnice, která mají lesk a šmrnc

Náušnice Dangle gold/silver – NOVINKA! Náušnice hodné bohyně. Nemají široko daleko konkurenci