NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Co den, to -4 minuty!

Kalendář není žádný lhář. Říjen je za dveřmi a s ním i jedna z posledních změna letního času za zimní. O tom, že v budoucnu bude platit pouze jeden (a stále není jasné, který) se shodl Evropský parlament. To je ale vize budoucích let.

V těchto dnech zažíváme první noci, delší než dny. Minulý týden slunce vstoupilo do znamení VAH a nastala podzimní rovnodennost. Den za dnem se začal zkracovat a slunečného svitu rapidně ubývá. Každý den je o čtyři minuty kratší, než ten předešlý. Do konce měsíce října se ještě zkrátí o další dvě hodiny.

1.10.2019 slunce vyjde v 6.59 hodin a zapadne v 18.39 hodin.

31.10.2019 slunce vyjde v 6.47 hodin a zapadne v 16.39 hodin.

woman-2003647_960_720

Zatočte s podzimní depresí!

Tma s tmou se sejde, za tmy budeme opouštět domov i se do něho vracet. Úbytek denního světla s sebou nese nedostatek tělesné energie, životního optimismu i psychické pohody. Zejména během následujících týdnů se u lidí se sklonem ke smutku a splínům objevují depresivní stavy nebo úzkostné ataky a psychózy.

Stavy, které v lidech probouzí negativní emoce a pocity nízkého sebevědomí, strachu z neúspěchu a ze zklamání, neustálé pocity viny a nervozity, mohou vyústit k nejrůznějším fyziologickým onemocněním nebo k totálním zkratům psychického rázu. Není žádnou ostudou, když se člověk se svými problémy svěří odbornému lékaři, ba naopak, je to přímo žádoucí.

Lehčí formy jsou ale zvládnutelné plně vlastními silami, stimulací hormonu štěstí. Ten se uvolní poté, co v mozku začne působit receptor radosti a naděje. Udělat si radost se Ziskounem nikdy nebylo lehčí, aneb zvládněte podzim s noblesou.

Náramek Znamení zvěrokruhu - náramek z kůže a korálků. Náramek je v barevné kombinaci černo-hnědá a vizuálně ztvárňuje znamení v starobylém latinském pojetí.

Magický náramek Znamení zvěrokruhu – náramek v černo-zelené kombinaci s astrologickými symboly. Velmi originální a působivé.

Vybírejte z 12 znamení zvěrokruhu podle svého data narození.

datum-znameni