NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ :)

Buďte pány svého času!

„Kdyby měl den 48 hodin, všechno bychom stihli,“ žehrají všichni vytížení workholici, kterým se ne- a ne- a nedaří stihnout vše, co je pro ně prioritní. Umět tak zastavit čas, je jejich nejzbožnější přání, které se - světe div se – nikdy nesplní. A tak se den co den mění v malé Don Quijoty, jež bojují se svými větrnými mlýny.

pexels-photo-1059120

Zastavit čas neumíme, řídit ho ale zvládneme dokonale.

Být pánem svého času znamená mít přehled, rozhled, dostatečný nadhled a neplýtvat zbytečně energií.

 

Pravidlo č. 1: FUNGUJTE BEZE STRESU

Neplánujte si den na minuty, ale do několika WORK fází, jež od sebe dělí pevné PAUZY na přesun, oběd, cigaretu, relax nebo jogging. Stanou se určitým vakuem, které váš mozek pojme za oficiální break, uklidní vzruchy a učiní pomyslný odklik. Ten dá mozku impuls, že bylo splněno a přichází pocit úlevy. Přestože se může zdát, že pauzy jsou jen ztraceným časem, nenechte se uvést v mystifikační omyl a nedovolte, aby vám je shon smazal bez náhrady. Každý deadline totiž oprávněně působí jako stresový zabiják.

running-runner-long-distance-fitness-40751

Pravidlo č. 2: BUĎTE IMUNNÍ

Už nikdy víc žádné srovnávání. Stíhá vaše kamarádka všechno, co si zamane? Je váš kolega super výkonný? Mějte na paměti, že není všechno zlato, co se třpytí. Většina lidí si přidává a dělá se lepšími, aby byli vnímáni za nejflexibilnější z flexibilních. Laťka, nesmyslně vysoce nastavená, je však Achillovou patou nejen pro mezilidské vztahy, rodiny, ale i fyzické a psychické zdraví konkrétního jedince. Nejsme roboti a nonstop zápřah se jednou šeredně vymstí.

pexels-photo-110471

Pravidlo č. 3: NASTAVTE SI LIMITY

Není žádnou ostudou říci NE požadavkům, které jsme v plánu neměli a dělají nám čáru přes rozpočet. Vtěsnat na sílu do již nabitého programu úkol, se kterým jsme nepočítali, není vizitkou naší schopnosti vše zvládnout a být holkou/klukem do nepohody, ale naopak projevem slabošství asertivně ustát svou formální pozici. Neustálým podlézáním a uhýbáním dosáhneme jen dalšího využívání a v ceně u svých šéfů či klientů rozhodně nestoupneme.

pexels-photo-935750

Řešením vašich problémů mohou být chytré SMART WATCH HODINKY. Nastaví vám režim, který lze jednoduše považovat za správný a komfortní. Podpoří zdravý životní styl pomocí sledování aktivit. Moderní design okouzlí i největšího škarohlída a zarputilého odmítače inovativních technologií. Nejsou hodinky, jako hodinky, posuďte sami!

ddd

Co hodinky umí?

Budete si připadat jako novodobí „Návštěvníci“ z legendárního seriálu z konce osmdesátých let minulého století. Kromě běžného měření času si díky Smart Watch dokážete zatelefonovat přes zabudovaný mikrofon a reproduktor, pošlete SMS zprávy a nahlédnete na sociálního sítě. Přístroj disponuje Bluetooth 3.0, pro rychlé spárování s mobilním telefonem se systémem Android a iOS, má Slot na micro SIM kartu, přehrává hudbu a proti nenechavým zlodějíčkům je opatřen alarmem.

Až neuvěřitelně zní, že se do hodinek vejde šikovný fotoaparát, remote camera i záznam zvuku. Milovníci fitness ocení krokoměr i stopky. Poté, co ze sebe vydáte vše, přichází zasloužený odpočinek. Abyste vydechli a dostatečně zrelaxovali, dohlídne na vás monitor spánku. Během snění, dřímot a příjemného nicnedělání za vás zkontroluje znovunabytou energii a nastartuje k vás dalšímu vyžití. Nebojte, že byste se SMART WATCH usnuli na vavřínech. Přístroj má kromě tří motivů hodinových ciferníků totiž i šikovný budík.

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!