NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Božský pohled shůry

„Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů“ platilo začátkem března v italském městě Agripoli, kde se z oblak zjevila pomocí slunečních paprsků podobizna Ježíše Krista. Božskou podívanou zachytil na fotkách Alfredo Lo Brutto, kterého úkaz zaujal natolik, že je poskytl na sociálních sítích milionům uživatelů. Nadšení nebralo konce, výjev se stal hitem internetu a věřící ho považují za zázrak.

Hra světla a stínů při západu slunce nad Tyrhénským mořem evokovala iluzi žehnajícího Ježíše v obdobné pozici, jakou ztvárňuje socha Krista v Riu de Janeiru. Skutečné zjevení, dokazující božskou existenci, nebo náhodný rozestup oblačnosti, fyzikálně snadno vysvětlitelný? Posouzení necháme na každém čtenáři v individuální režii.

christ-redeemer-979219_960_720

Kde slova nestačí...

Jisté je pouze jediné – netradiční pohled budí emoce a působí na nejniternější city. „Srdce do kalhot“ spadne i těm největším tvrďákům. Jedni jen zírají, druzí se bojí, třetí mají respekt, další doufají. Většina ale tápe a neví, co si o tom všem myslet. Co kdyby přece jen něco MEZI NEBEM A ZEMÍ existovalo?

Ušlechtilé pohnutky a pocit jistoty, že žijeme v boží milosti a nikoliv ve věčném zatracení, zajistí vlastnictví náboženských symbolů. KŘÍŽE, RŮŽENCE A DESÁTKY jsou ikonou věřících. Jejich tvorba není náhodná, mají svůj význam, pravidla, zákonitosti. Věřící je nosí při sobě v době bídy i hojnosti, v dobrém i ve zlém, od nynějška až na věky. Amen. Nositeli jsou ale i tolerantní sympatizanti a lidé bez vyznání. Mít ve svém vlastnictví symboly křesťanství znamená patřit k vyspělé civilizaci.

christ-892442_960_720

NÁHRDELNÍK- UKŘIŽOVANÝ JEŽÍŠ není pouhým talismanem pro štěstí. Krucifix s podobiznou mučednické smrti Krista je jasným důkazem, že lidská lhostejnost a ateismus jsou mnohdy jen navenek fingovanou maskou, pod kterou skrývají pocity vlastní nejistoty.

► Věřící tvrdí, že tajemství víry je skryto v RŮŽENCI ZE SKLENĚNÝCH MAČKANÝCH PERLÍ. Na to, co se nedá logicky vysvětlit a musí se pochopit jen skrze modlitby, nestačí žádný textový editor ani prohlížeč.

► Decentní doplněk pro všechny, kteří hledají smysl života a věří, že nějaký vyšší element existuje, bývá spatřován v AUTODESÁTKU. Mini růženec je unikátním vyjádřením lidského (ne-) či (po-)vědomí o životě.

(repro: Templário de Maria )

christ-2625729_960_720