NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Black Friday na Ziskounu

Černý pátek, neboli Black Friday, je největším nákupním svátkem v roce. Přestože letos je datován až na 29. listopad, internetové prodejní portály se už doslova přebíhají v tom, který začne se slevami dřív.

Není ale sleva, jako sleva. Mezi často užívané a bohužel nekalé praktiky patří umělé navyšování základních cen, aby bylo možné zlevnit procentuálně výrazně, ačkoliv stále zůstane prodejci slušná marže. Lidově řečeno, „vlk se nažere a koza zůstane celá“.

Každopádně Black Friday je marketingová akce po vzoru USA a Kanady, kdy den po díkuvzdání ceny klesají hluboko pod běžnou úroveň. Černý pátek se považuje za začátek předvánoční nákupní horečky a je kritiky hodnocen jako svátek konzumu, respektive konzumerismu.

ecommerce-2140603_1920 (2)

V Česku se drží „Černý pátek“ od roku 2011. Nakupující na kampaně padajících cen v jednom jediném dni slyší, a tak se nebojí provětrat peněženky. Prodejci se přes slevy, které mohou dosahovat až 90%, těší velkým tržbám.

Na nákupní horečku po síti se připravuje většina e-shopů. Největší prime-time, neboli aktivita nákupů, obvykle panuje mezi 10 - 12 hodinou. Další nápor se očekává ve večerních hodinách. Těmto časům je dobré se při nakupováním vyhnout, protože přetížený systém rezervací může způsobit kolaps celého systému.

Ziskoun se proto nesoustředí na jeden jediný den, ale super slevy vám přináší již s předstihem. Neváhejte sledovat jejich vývoj a nakupte si dárky na Vánoce beze stresu a kategorického omezení 24hodinami. Průměrná sleva, kterou prodejci v Česku na Black Friday nabízí, je 62%. Na Ziskounu ale lze získat slevy ještě vyšší.

discount-1015447_1920 (2)

Výběr z TOP aktuálních slev:

- 72% Hodinky Smartwatch s kamerou – chytré elegantní hodinky, které lze snadno spárovat s telefonem pomocí bluetooth. Ihned můžete sledovat všechny důležité informace z vašeho telefonu, aniž byste ho vytáhli z kapsy. Hodinky obsahují remote kameru a ochranu proti krádeži a ztrátě.

- 72% Hodinky Smart watch GT08 – chytré hodinky s množstvím funkcí, které mimo jiné pomáhají udržovat zdravý životní styl nebo dosáhnout osobních cílů. Díky podpoře SIM a micro SD karty, se dají využít také samostatně, zcela bez mobilního telefonu.

-67% Fitness náramek Smart Band bez fitness náramku se dnes neobejde žádný sportovní nadšenec. Spárujte náramek s mobilním telefonem přes Bluetooth a naměřené hodnoty fyzické aktivity se zobrazí v přehledných grafech ve zdarma dostupné aplikaci pro Android i iOS. Náramek umí zaznamenat tepovou frekvenci, krokoměr, spálené kalorie, aj.

-60% Transparentní kryty na telefony – vybírejte z velkého množství bezpečnostních krytů pro mobilní telefony značek Apple iPhone, Samsung, Huawei a Honor. S ochranným krytem zvýšíte trvanlivost vašeho telefonu v řádech měsíců.

-60% Pouzdra a kryty pro mobilní telefony – barevné kryty, které jsou nejen bezpečnostním faktorem, ale i estetickým doplňkem. S nimi může být váš starý mobil každý den jako nový!