NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Black Friday: Dnes a nebo nikdy?

Na den, v němž padají ceny až na samé dno, čekali miliony koupěchtivých lidí. Výhodně pořídit věci běžné spotřeby, elektroniku, ale i dárky na Vánoce. Kdo by odolal? Nakupovací mánie nabrala na obrátkách hraničícím s shopping šílenstvím.

Obchody a e-shopy se předbíhají, kdo z nich uloví více zákazníků. Lidé zase slyší na největší slevy. Mnohdy koupí i to, co vůbec nechtějí, ani nepotřebují. SLEVY působí jako iracionální mód. TEĎ A NEBO NIKDY?!

family-2923690_1920 (2)

Byznys, to jsou především peníze a emoce. Jak levně nakoupit a draze prodat. Black Friday tedy není dobročinnost. Má jediný účel: nalákat zákazníky a vyprázdnit sklady před novou sezónu. Kritici svátku konzumu, za který je Black Friday považován, zmiňují, že do slev jdou pouze věci, které se špatně prodávají (takzvané „ležáky“), nebo věcí, které byly s předstihem uměle průběžně zdražovány.

Black Friday připomíná krach na newyourské burze v roce 1929, který znal rozvrat celosvětové ekonomiky. Obchodní domy a velké e-shopy avizují propady cen až o 80% na vybrané zboží v omezeném čase. Portál ZISKOUN s časem nezávodí a co jsou „ležáci“ neví.

Slevy -76% jsou k mání stabilně! A zboží je vysoce obrátkové. Heslo „Dnes a nebo nikdy“ s hrdostí měníme na „Dnes a nebo vždycky“!!!

Mrkněte s námi na POSLEDNÍ KUSY, oo jsou ještě k mání:

text-2055659_1920 (2)

- 64% Chytré hodinky V8 s kamerou a slotem na SIM kartu

- 72% Hodinky Smart watch GT08

- 70% Hodinky Smart watch MY1

- 50% Fitness náramek F1 Plus

- 30% Hodinky Smart watch Z60

- 72% Pánské hodinky Smartwatch DZ09

- 49% Hodinky Smartwatch M26

- 67% Pánské hodinky Smartwatch X6

- 48% Fitness náramek DT 13

- 35% Fitness náramek DM58- smartband

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!