NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Bez mobilu ani ránu

Tohle heslo platí doslova a bez výjimky. Bez přenosného bezdrátového telefonního přístroje si dokáže život představit už jen málokdo. Ať se nám to líbí nebo ne, mobilní telefony se staly revoluční technologií a přepsaly dějiny komunikace. Zprostředkují audiovizuální spojení nejen v rámci mobilní sítě a pevné linky, ale milované jsou zejména pro své textové a záznamové schopnosti jako SMS, MMS, WAP a připojení na internet. Takzvané „chytré telefony“, vybavené operačním systémem, v krátké době nahradí osobní počítače. On-line telefony, alias smartphony, využívají operační systém, který umožní instalaci nebo úpravy programů a aplikací. Stávají se nepostradatelným pomocníkem, kamarádem i důvěrníkem.

pexels-photo-618544

Vývoj nezastavíš

S „parťákem“ do kapsy vstáváme, i usínáme, umí nás pobavit, poradit nebo zachránit život. Za dobrou službu, kterou nám prokáže, si zaslouží kvalitní péči, odborný servis a trendy LOOK. Ano, čtete správně, i mobilní telefon může vypadat módně a dělat svému nositeli čest. Proměna (za-)jetého přístroje v „naleštěný new phonek“ trvá pár minut a není nikterak finančně nákladná. Stačí nakouknout do ZISKOUN nabídky a vybrat vhodný KRYT + TVRZENÉ SKLO.

Každý den jiný vzhled

Muži dávají jednoznačně přednost klasickému vzhledu. S telefonem v ruce si chtějí připadat jako ředitelé zeměkoule či nejvýkonnější manažeři na světě, to znamená mužně a neohroženě.

pexels-photo-374008

TOP kombinace:

ULTRATENKÝ OCHRANNÝ KRYT PRO HUAWEI + TVRZENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO 9H

ULTRATENKÝ OCHRANNÝ KRYT PRO HONOR + TVRZENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO 9H

ULTRATENKÝ ZADNÍ KRYT PRO SAMSUNG + TEMPERED GLASS PROTECTOR 3D PRO SAMSUNG J7

U něžného pohlaví se volba přímo odvíjí od image a IN vizáže. Pro ženy bývá funkčnost až druhořadá. Telefon musí „stůj co stůj“ dobře vypadat. Vedle kabelky jde o druhý nejdůležitější dekorativní doplněk. Nevěříte? Hoďte očkem kolem sebe a uvidíte, že ženy a mladé dívky milují easy KRYTY, ideálně takové, jež ladí s jejich líčením a tóny oblečení. Žádná marnivost, nýbrž COOL styling a kreativní přístup. Ženy s mobilem v ruce jsou zase o krok blíž DOKONALÉ KRÁSE a na technologické vlastnosti ochrany a bezpečí myslí vývojáři za ně.

pexels-photo-1571143

Třpyt nikdy nebude OUT

SILIKONOVÝ LESKLÝ ZADNÍ KRYT SE STOJÁNKEM PRO HONOR

Bílá, růžová, modrá, šedá, zlatá. Barva podle nálady, každý den jiná, jedinečná, originální. Módní kryt se stojánkem je značkou ideál pro ženu, která ví, co chce a nebojí se stát nepřehlédnutelnou.

Už nikdy Popelkou!

Stejně oslnivě budou působit majitelky telefonů typu Huawei a Samsung. Stačí si jen vybrat!

SILIKONOVÝ LESKLÝ ZADNÍ KRYT SE STOJÁNKEM PRO HUAWEI

SILIKONOVÝ LESKLÝ ZADNÍ KRYT PRO SAMSUNG

SSS