NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Až se rozsvítí vánoční stromy

Již o tomto víkendu se budou ve většině českých měst slavnostně rozsvěcet vánoční stromy. Přichází totiž Advent, což je specifická doba čtyř týdnů, které avizuje blížící se vánoční svátky. Do ulic měst i na vesnici přináší obecné veselí, do kostelů duchovní rozjímání a obecně pak dobročinnost.

První adventní neděle letos připadne na 1. prosince. Od toho dne oficiálně startují adventní trhy, jejichž součástí je slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstích a ryncích. Dříve byla doba adventní zároveň dobou postu, kdy byly zakázány zábavy, svatby a hodování. Lidé se připravovali na Vánoce způsobem zklidnění a odpočinkem. Dnes je Advent spojený s hektičností a konzumním způsobem života. Všichni chceme všechno. Často se tak ženeme za pozlátky a pak se nestačíme divit.

christmas-2971962_1920 (2)

Nervozita, že ještě nemáme všechny dárky, stres, že jsme nestihli vygruntovat od sklepa až po půdu, že jsme ještě nezačali péct cukroví, nepřinese do našich srdcí pocity štěstí a pokory, bez nichž se skutečně krásné Vánoce neobejdou. Pamatujte, že není důležité, co je kolem, nýbrž to, co je uvnitř.

Až v euforii hromadně odpočítáte „tři, dva, jedna, teď“ a rozsvítí se vánoční stromy po celé naší zemi, hoďte se do klidu a nejančete, největší dárky jsou ve vašem SRDCI a udělat radost svým nejbližším můžete i maličkostí.

illuminated-1479168_1920 (2)

Dárky pro radost:

Dámský fitness náramek H8 – Vkusné a elegantní chytré hodinky s fitness programem. Dokáží spočítat vaše kroky, změřit tep, i spálené kalorie. Samozřejmostí je spolupráce s chytrým telefonem. Nádherný kousek v vizáží klenotnického šperku.

Unisex fitness náramek M4- novinka 2019 - krokoměr, spálené kalorie, vzdálenost, srdeční tep, tlak, saturace krve, ale i vyhledávání telefonu, vyfocení z kamery telefonu přes náramek, tohle je unisex chytrý náramek, spárovatelný s aplikací FIT PRO, který se stal novinkou pro rok 2019

Dámský fitness náramek- smart band B78 – sportovní doplněk jako luxusní šperk. S tímto dárkem nemůžete urazit žádnou dámu. Efektivní zdravotní funkce, 24hodinový nepřetržitý test tepové frekvence, měření krevního tlaku. Ideální pro fitness sporty. Hodí se do tělocvičny i společnosti.

Souprava šperků z rhodiované bižuterie s velkým zirkonem – nádherný set šperků, jenž tvoří řetízek s přívěskem v podobě masivního zirkonu a náušnic. Dostupné v šesti barvách. Vhodné pro ženy napříč celým věkovým spektrem.

Souprava šperků ala sultánka Hürrem – nádherný, nepřehlédnutelný set, který udělá své nositelce vděčnou službu. Darujte své drahé šperk, který nosily sultánky fenomenálního Sulejmana.