NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Až se mladejm zapálí lejtka

Užitá frazeologie vypovídá o jednom: jaro na spadnutí a s ním spojený čas rozpuku a množení se. Sama příroda zařídila, aby největší fyziologický boom patřil měsíci březnu, kdy se k životu probouzí nejen příroda, rostlinstvo a veškerá zvířena, ale i lidské emoce a chtíče. Ze zimního spánku po téměř půl roce vstává celá populace.

daisy-712892_960_720

Zatímco jedni již pilně pracují na svém potomstvu, druzí se kolem teprve rozhlížejí. Vhodný protějšek, který by si zasloužil pořádný kus vaší „srdeční akce“, nebývá servírován na stříbrném podnose. Musí se vyjít štěstí aktivně naproti. Pravděpodobnost, že toho pravého potkáte bez vlastního přičinění klesá s přibývajícím věkem. Jinak se randí ve dvaceti, jinak ve čtyřiceti. Pakliže jste se rozhodli chytit příležitost za pačesy, máme po vás dobrou radu – nikdy nechoďte na schůzku s prázdnýma rukama!

„Až se mladejm zapálí lejtka“, nebude čas číst tato písmena. Emoční harašení naplno zaměstná tělo i mysl a pozdě bycha honit, pakliže bude chybět erudovaná nápověda – stejně jako láska prochází žaludkem, zamilovanost bývá polichocena dárkem.

romance-1934204_960_720

Jako chytrá horákyně

Pozornost, věnovaná ze sympatie, nesmí k ničemu zavazovat, ani uvádět do rozpaků, aby objekt zájmu v panice nevzal nohy na ramena. Nemá být ani levná, ani drahá, ani lesklá, ani matná, ani šperk, ani fake, ani jednoduchá, ani složitá. Nechť je obdarovaný potěšen, pobaven, okouzlen a překvapen.

Překvápko pro ♂:

NÁRAMEK Z PRAVÉ KŮŽE S PŘÍVĚSKEM JEŠTĚRKY s velmi vkusným designem se zalíbí každému borci, který se umí cítit mužně a neohroženě. Nepřehlédnutelná ozdoba zápěstí je vyrobena z pravé kůže a chirurgické oceli a svému nositeli poskytne nejlepší možné vlastnosti, jako je pohodlí a snášenlivost bez alergických reakcí. Motiv ještěrky působí velmi neotřele a je dostupný v hnědé a černé barvě.

NÁRAMEK Z LÁVOVÝCH KAMENŮ BLACK se stane příjemným doplňkem muži, který má rád nevšední věci. Formace lávových kuliček je neokoukanou imitací drahých přírodních kamenů. Nositeli garantuje přirozený půvab a díky materiálu, pocházejícímu ze středu země, i přenos sopečné energie a nekonečné vitality.

NÁRAMEK Z PRAVÉ KŮŽE S PŘÍVĚSKEM JIN-JANG je ideální dárek po muže, který má všech 5P a ztělesňuje stabilitu a harmonii. JIN a JANG jsou dvě spojené části jednoho celku, které se vzájemně doplňují, podporují a jsou na sobě závislé. Náramek je znakem symbiózy dne a noci, těla a duše, muže a ženy. Tímto prezentem řeknete nevyřčené.

young-man-1463299_960_720

Překvápko pro ♀:

PLETENÝ NÁRAMEK Z PRAVÉ KŮŽE A CHIRURGICKÉ OCELI se stane univerzální okrasou každé slečny či paní. Geniální design – v jednoduchosti je síla - zaručí, že bude slušet naprosto každé. Pravá kůže v kombinaci s masivní stříbrnou sponou padne k džínám, šatům, kostýmku i sukni a užije se ke každé příležitosti.

NÁRAMEK Z OCELI SE SRDÍČKEM A ZIRKONY je supermoderní bižuterií, která je považována za vyšší level. Hodí se k sexy ženě, jež se ráda zdobí a nebojí se být středem pozornosti. Image „koketky“ umocní výrazný symbol srdíčka se zirkony, který je extra šmukem, mající styl a šmrnc. Náramek je dostupný ve zlaté, stříbrné a bronzové variantě.

PROVÁZKOVÝ CHAKRA NÁRAMEK udělá radost ženě, která věří v souznění čaker, jako energetických center na těle, jež jsou znázorňovány: červenou barvou s významem fyzické bolesti a slasti, oranžové barvy v působení sexuality, žluté barvy jako sídla emocí, zelené barvy jako spojení duchovna, lásky a soucitu, modré barvy jako známky komunikace, tmavě modré barvy jako symbolu paměti a intelektu a fialové barvy jako poznání.

fashion-3080644_960_720