NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Atraktivní muž nosí originální doplňky a na nic si nehraje!

Svatý Valentýn je za dveřmi. Mnoho žen si marně láme hlavu, čím obdarovat a potěšit svého muže. Přestože pompézním oslavám tohoto anglosaského svátku, který připadá na půlku února, se v Česku obecně příliš neholduje, každý miláček, se kterým společně žijeme, náhodně randíme nebo po kterém pouze tajně toužíme, si zaslouží naši pozornost a alespoň malý dárek. Vybrat vkusný a vše říkající prezent není jednoduché. Že si taky nevíte rady? Ziskoun vám rád poradí.

man-67467_960_720

Muži jsou nároční. Mají rádi krásné ženy, dobré jídlo, silné stroje, kvalitní oblečení a originální ozdoby. Je naprosto liché, že na svůj zevnějšek příliš nehledí a po celý život si vystačí jen s tím, co jim genofond od přírody nadělil. Páni se chtějí líbit a nestydí se ozdobit se šperky. Ve snaze stát se atraktivnějšími pro opačné pohlaví dokonce neváhají navštívit kosmetické salony, specializované prodejny či e-shopy s bižuterií. Vizáž moderního muže, coby alfasamce z plakátu, se stala lukrativním byznysem, na který se soustředí nejedno módní studio. Vytváří přitom tucty metrosexuálů, pro které je umělé kýčovité fintění životní filozofií a o které žádná pořádná ženská v konečné fázi ani pohledem nezavadí.

 

Stůjte nohama na zemi: STŘÍDMOST SLUŠÍ NEJVÍC

 

Nejžádanější muž je takový, který si na nic nehraje a nechá své přirozené rysy vyniknout skrze dekorativní doplňky.

Chlap jako sexsymbol potřebuje jediné. Vybrat si ozdobu, která se mu bude líbit a se kterou se bude cítit dobře. Mezi nejžádanější patří pánské řetízky s přívěsky. Splňují veškeré nároky na efekt a jednoduchost užití. Muži je prostě milují. Co kus, to originál, hlavně žádný kýč.

jewel-444173_960_720

Mrkněte na VALENTÝNSKÉ TIPY:

Maltézský kříž – stříbrný náhrdelník s přívěskem z chirurgické oceli se skvěle hodí k muži energickému, které preferuje motorkářský a zásadový styl života. Zcela jistě nadchne uživatele, který má rád řád, disciplínu, nebojí se životních výzev a je vždy ochotný pomoci. Přívěšek je odolný a antialergický.

Nábojnice – kožený řetízek s přívěskem z chirurgické oceli padne muži, který má rád vojenský dril, vyznává army styl, nebojí se vyčlenit z davu a není mu cizí troška extravagance. Na mužské hrudi se stane zcela nepřehlédnutelným artefaktem. Přívěšek nezpůsobuje alergické zarudnutí pokožky.

Scorpion – kožený řetízek s přívěskem z chirurgické oceli sluší mladým rockerům a nadšencům heavy hudební produkce, stejně jako otcům od rodin, kteří vědí, co od života chtějí. Škorpion je jasnou známkou, že máte čest s mužem, který má jasnou vizi, jak se svým životem naložit.

Žiletka – zlatý nebo stříbrný přívěsek z chirurgické oceli je výsadou mladého a vyhraněného nositele, který se nebojí dát na odiv svoji dominanci. šperky z chirurgické oceli mají vlastní UV ochranu, takže nemění barvu ani při vystavení slunečnímu záření.

Kříž – náhrdelník s přívěskem Ukřižovaný Ježíš z chirurgické oceli je křesťanský symbol víry, který lidstvo užívá přes 2 tisíce let. Hodí se pro člověka, který vyznává tradiční hodnoty a hlásí se k odkazu římskokatolické církve. Produkt je k dostání ve třech barevných variantách,

Zdvojené srdce – řetízky s přívěskem Double Hearts z chirurgické oceli pro páry – jsou ideálním dárkem pro všechny zamilované. Srdce jako symboly lásky nikdy nevyjdou z módy a svým půleným designovým provedením nenechají nikoho na pochybách, kdo ke komu v reálném životě patří.

handsome-1805518_960_720

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!