NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Anděl strážný do vašeho vozu!

Přes pět milionů aut jezdí na českých silnicích. Statistický medián potvrzuje, že vlastní automobil má dnes v garáži hned každý druh člověk. V čtyřčlenné a pětičlenné rodině jsou to pak auta dvě až tři. Potkáváme je denně. Malá, velká, nová, ojetá, silná i nízkonákladová – auta na dálnice i do města. Jsou tu, aby nám sloužila. Mají svou značku, identitu a často i talisman. Mají svůj PŘÍBĚH.

man-802120_960_720

Usednout za volant „vytuněné káry“ zatouží při svých hrách už malí chlapci. S nástupem dospělosti si pak dětské sny rádi mění ve skutečnost. Z kluků 18+ jsou rázem jezdci, lahodící své první (často zděděné) auto ve vymazlené “kočkolapy“. Brázdí s nimi ulice, prožívají v nich své první lásky a cítí se tak mnohem důležitější a dospělejší. S vůní benzínu a ojetých pneumatik se kolo dějin neustále otáčí. V kočkolapech frčí lidské lovestory obrovskou rychlostí a než stačíme zabrzdit, stojí na startu lidského štěstí už naše děti.

Co vůz, to talisman

Kominíček pověšený na řadící páce, čtyřlístek nalepený na palubovce, růženec visící na zpětném zrcátku. Co vůz, to symbol, který má svého řidiče uchránit před dopravním nebezpečím. Ať jste nebo nejste věřící, největším andělem strážným mezi nebem a zemí je takzvaný auto-růženec. Spousta řidičů věří, že jeho přítomnost jim v případě kolize zachránila život a v běžném provozu je ochraňuje a usnadňuje jim cestu. Ostatní, kteří v magickou moc talismanu nepřeceňují, si jej oblíbili pro krásný vzhled, stylový design a kvalitní zpracování.

man-2854030_960_720

Auto-růženec je vyroben ze skleněných mačkaných perel, dostupných v několika barevných variacích. Růženec má vizuálně znázorňovat deset modliteb, které jsou spojeny v takzvaný „desátek“. V praktickém pojetí, pětici perel po každé straně protíná očkový kovový mini řetízek, v jehož středu se nachází malovaný či modelovaný medailonek s madonou a ve spodní části pak dominantní křížek, neboli krucifix.

Růženec muži sluší

Talisman, jenž lichotí každému muži za volantem, je výsledkem práce šikovných českých ručiček z jablonecké dílny s více než 25letou tradicí. Ryze ruční výroba deklaruje unikátní komponenty – skleněné perly o velikosti 9/7 mm, které se mohou mírně lišit v závislosti na ketlování. Kvalitní materiál i nevšední zpracování je zárukou, že okrasa s madonou a křížkem se za sklem vašeho „ferrari“ nikdy neokouká.

traffic-1898125_960_720

Nevšední auto-růženec v kombinaci bílo-modro-červené je zářným důkazem kreativity tvůrců, kteří dobře vědí, jak a čím zaujmout. Tento, i mnohé další, pořídíte na ziskoun.cz a budou vás chránit na všech cestách vaším životem.

 493470_2b2b8875