NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

AKTIV WEEK 2: aerobik pro začátečníky!

Výzva „Týden v pohybu“ aneb AKTIV WEEK měla u našich čtenářů velký ohlas. Sdílení na sociálních sítích nás usvědčilo v tom, že jsme se vydali správným krokem. Zahájili jsme joggingem, který v individuálním dávkování zvládne naprosto každý, pokračujeme aerobikem, jenž je logickou postupkou, co se oblíbenosti a dostupnosti týče.

Tréninkový plán v SMART BAND tak jde do druhého levelu. HOP, HOP, spalme společně další kalorie, držme linii a buďme FIT!

pexels-photo-864990

Cvičení, zvané aerobik, se hodí pro všechny, kteří mají rádi dynamický pohyb a jsou dostatečně kreativní. Přestože se základy opírají o pevné kroky, vycházející z klasické chůze a stepu, již po prvních lekcích jsou obohaceny o modifikace, posilovací tahy a nově i o dance prvky. Pakliže jste aerobikem nepolíbení a bojíte se zajít do fitka naslepo, abyste nebyli zkušenějším kolegům pro smích, Ziskoun je vaší správnou adresou. Se základními úkony vás v rychlosti seznámíme.

Kroky v aerobiku

March - "marč" - důrazná chůze na místě

Step touch - "step tač" – úkrok + přísun druhé nohy s ťuknutím

Side to side - "sajd tu sajd" - přenesení váhy s ťuknutím špičkou

Leg curl – "lekr" – úkrok + pokrčení jedné nohy v koleni

Knee up - "ný ap" – zvednutí v koleni pokrčené nohy

Cha-cha - "ča ča" - krok sun krok (jako v tanečních)

Mambo – krok vpřed + krok vzad

V step - "véčko" - postupně oběma nohama vpřed ve tvaru písmene V

pexels-photo-868483

Aerobik, jako kondiční cvičení, podporuje oběhovou soustavu, zvyšuje fyzickou výkonnost a cílí na svalovou vytrvalost. Aerobní pohyb je prevencí před smutkem a takzvaným přírodním antidepresivem. Působí na nervovou soustavu jako prokazatelný zdroj žádoucích endorfinů, jež váš život udělají hezčím a veselejším. Upozornění pro všechny, aerobik je silně návykový. Své o tom ví i matadorka mezi cvičenkami Olga Šípková – VIDEO /zdroj youtube/

S fitness náramky budete mít přehled

Úderná hudba, ladný pohyb, čučavý dres, týmový work. Fúze jako z reklamy nadchne naprosté laiky i ty, kteří mají nějakou tu fitness zkušenost za sebou. Prvním předpokladem, jak držet s týmem krok, je poznat své možnosti a přizpůsobit se. Velmi dobrým pomocníkem, který „na značce“ efektivně pomůže, je VODĚODOLNÝ FITNESS NÁRAMEK QW18 S BAREVNÝM DISPLEJEM. Inteligentní pásek monitoruje srdeční tep, krevní tlak a vypočte spálené kalorie v okamžicích maximální zátěže, stejně jako je umí srovnat, vyhodnotit s odstupem času a eviduje v historickém kontextu. Náramek QW18 je voděodolný, snese teploty do 45°C a má funkci odolnosti proti korozi. Samozřejmostí je notifikace zpráv a telefonních hovorů. Je plně kompatibilní s Android 4.4 IOS 7.1 +. Aby byla zajištěna dostatečně dlouhá životnost, je vybaven 90mAh velkokapacitní baterií a pokročilým designem nízkopříkonových čipů.

ddd_1

Nr. 1 mezi smarty

Ve správném tempu se lehce udržíte s FITNESS SMART NÁRAMKEM CF007, který je novinkou roku 2018. Moderní design „ala kruhové hodinky“ nemá mezi obdobnými přístroji konkurenci. Největší předností náramku je až 15denní pohotovostní doba, dotyková obrazovka a - světe div se - i připomínání nutnosti odpočinku. Ten, k podávání nejvyšších sportovních výkonů bezesporu patří.