NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Aby se Ježíšek nespletl!

Sedm dní a nocí chybí do dne, kdy zavoní purpura na plotně a Ježíšek obdaruje všechny lidi dobré vůle. Že už se nemůžete dočkat? Že ještě nemáte koupený stromeček a kapr, ten si zatím vesele v kádi plave? Že ještě nemáte všechny dárky pohromadě? Hoďte se do klidu. Na vše je čas a všechno se zvládne.

ZISKOUN garantuje dodání do Vánoc, pokud stihnete objednat do pátku 20.12.2019 do 10:00 hodin. Podmínka dodání pod stromeček platí pro úhrady platební kartou a na dobírku. U bankovních převodů je nutné, aby byla objednávka uhrazena do 20.12.2019 do 9.30 hodin.

christmas-4661827_1920 (2)

Co dárek, to originál!

Většina těch, kteří ještě nemají dárečky pod stromeček v komplet sestavě nebo s nákupy teprve začínají, si láme hlavu s tím, čím udělat svým nejbližším radost a nezruinovat u toho rozpočet. Někteří si na dárky půjčí u úvěrových společností, ale věřte, že je to úplně zbytečné a již o prvním svátku vánočním budete litovat. Ježíškovu nadílku jde totiž pořídit mnohem levněji, než by se na první pohled mohlo zdát.

Ziskoun nepodporuje chamtivé marže obchodníků, kteří zneužívají lidské ochoty koupit dárek stůj, co stůj. Ziskoun neparatizuje na nákupní horečce posledních dní, ani nevětrá staré sklady a nedává na odiv „ležáky“ z minulé sezóny. Ziskoun má jinou strategii. Tou jsou nejmódnější trendy zboží letošní sezóny za COOL ceny.

Mapujeme trh a víme, které zboží je žádané a které originální. Doplňky, které se staly hitem letošních Vánoc, dělají z obyčejných chlapů extra štramáky a z tuctových žen prémiové kočky! Ostatně přesvědčte se sami!

christmas-3009720_1920 (2)

TOP 10 VÁNOČNÍCH HITŮ:

Znamení zvěrokruhu- náramek z kůže a korálky – náramek se symbolem zvěrokruhu na modrém podloží je velmi žádanou Ježíškovskou nadílkou

Náramek z kůže se symbolem Nekonečno- Infinity – kůže + kov je zárukou prestiže. Symbol nekonečna má navíc význam perpetuum mobile nevyčerpatelné životní energie

Náramek z kůže s korálky DIESEL – šmrncovní náramek pro pořádné playboye, aneb buďte styloví!

Medailonek Panny Marie s řetízkem – náboženský symbol je krásným dárkem, který se nikdy neomrzí

WILD CAT tlapka s řetízkem – značkový šperkový doplněk rozjasní každý dekolt

Dámské náušnice Vintage – dokonalý bižuterní doplněk. Hodí se k mladým i věkem pokročilým

Náušnice Round Cute by ,,Kate Middleton“ - v decentnosti je krása, ideální RETRO šperk

Keramický prsten se zirkony – prestižní záležitost pro dámské prsty, prstýnek z keramiky

Dámský fitness náramek- smart band – vrchol luxusu časomíry a ukazatele životních funkcí

Smartwatch X6 – pánský luxus s nejvyšší technologií prohnutého displeje