NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Aby se děti (ani maminky) nebály

Když koncem sedmdesátých let začal Katapult vyhrávat hitparády, nikdo tehdy netušil, jak nedaleko bude text Ladislava Vostárka „ A co děti, mají si kde hrát?“ od skutečnosti. O dvě generace později žijí děti ve zrychleném světě plném digitálních technologií a svou „herní oázu“ mimo konzoly hledají stále obtížněji.

Že virtuální realita hřiště nenahradí, ví dobře každá máma. Děti se od útlého věku sice perfektně orientují ve smartphonech, laptopech a DVD přehrávačích, neumí však vylézt na strom, přeskočit potok, postavit bunkr nebo uplácat na písku svou první bábovičku. Oč jistěji se pohybují v on-line prostředí, o to bezradněji se cítí venku, úplně samotní.

children-1879907_960_720

Ideálním řešením do exteriéru jsou SMART WATCH HODINKY Q5, určené pro děti a náctileté. Ne nadarmo nesou označení „HLÍDACÍ“. Hodí do klidu samotného uživatele i jeho zákonného zástupce. Už žádné obavy o to, aby se dítě neztratilo, nebylo napadeno, uneseno nebo zdravotně indisponováno a člověk v tu chvíli neměl ani nejmenší ponětí, kde se právě nachází. Ani policejní pes by neměl lepší výsledky při stopování. KINDER SMART WATCH jsou vybaveny micro SIM kartou a GPS lokátorem a pro případ nebezpečí SOS tlačítko k rychlému přivolání pomoci.

Přestřihnout pupeční šňůru nebylo nikdy jednodušší

Každá matka ocení možnost být se svým potomkem v nepřetržitém spojení, kdykoliv lokalizovat jeho pohyb a ujistit se, že je v bezpečí. Chytré hodinky jsou ideálním pomocníkem, jenž každé dítě naučí být samostatnějším a buduje v něm pocit vlastní sebejistoty. Už žádné pokusy/omyly. Ratolesti si užívají moře nabyté svobody i pocit bezpečí. Maminky mají finito s hysterickými scénami a sžírajícím strachem.

child-776427_960_720

Q5 jsou CHIC

Jednoduché, praktické a odolné hodinky plně nahradí telefon. Umí zpracovat textovou i hlasovou zprávu, obsahují SOS tlačítko pro přivolání pomoci - po stisknutí vytáčí tři předem navolené kontakty. Funkce VZDÁLENÉ OVLÁDÁNÍ RODIČEM, jež má skrze mobilní aplikaci přístroj plně pod kontrolou, jsou jednoduše k nezaplacení.

clock-1523531_960_720