NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

3leté dítě zablokovalo iPad na 48 let

Ne, tohle není FAKE, ani legrace. Dramatické chvíle zažil americký novinář Evan Osnos, jemuž tříletý syn zablokoval iPad na horentních 25 536 442 minut, což je v přepočtu 48 let. Telefonní přístroj by byl svému majiteli opět přístupný až v roce 2067. Informoval o tom server CNN. 

Osnos se na svém twitteru svěřil s potomkem neposedou. Ten v nestřeženém okamžiku ukořistil tatínkův iPad a pokoušel se ho odemknout. Se snahou prolomit heslo byl neúnavný. Zkoušel to bez úspěchu pěkně dlouho a tatínkovi tím pěkně zavařil. Bezpečnostní opatření Apple totiž funguje tak, že s každým špatným pokusem se čas uzamčení zvyšuje. Nejenže si nezbedný synek nejspíš od svého otce nevysloužil pochvalu, ale sůl do rány přisypali i komentující na sociálních sítích, kteří sarkasticky radili postavit stroj času a cestovat s ním do budoucnosti nebo rovnou „restartovat“ tříletého syna. (foto: twitter)

D3gJyAJWsAIb8V7

Ochrana pro iPhone

Abyste se podobné nepříjemnosti doma vyhnuli, existuje razantní řešení. Mobil dětem do ruky nepatří! Zajistěte, aby byl váš iPhone uložen na pro dítě nedostupném místě, ideálně v patřičné výšce, kde dítě jen tak nedosáhne. Jediným a evidentně mnohem menším nebezpečím tak zůstane případný „úraz“ po pádu na zem.

Náraz dokáže utlumit ochranný kryt. Díky němu telefon nepraskne, ani se jinak fyzicky nepoškodí. Ultratenký nasazovací kryt s futuristickým designem je totiž vyroben z kvalitního polykarbonátu a silikonu. Příjemný tvar zaručí, že přesně pane do ruky a díky perforovanému povrchu eliminuje pocení a vyklouznutí z ruky. Svému majiteli se stane tím nejlepším služebníkem.

Pořídit jej můžete ve třech barevných variacích, aktuálně se slevou 46%.

 

Modelové řady:

model Iphone 6/6S

model Iphone 5/5S/SE

model Iphone XS

iphone-410311_960_720