NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

© MÁMA & DCERA: Kolekce trhající rekordy

„Aká matka, taká Katka“- slovenské přísloví, které plně vystihuje souhru maminek a dcer, co se týče vizuality i napodobování vzorců chování. Ženy jsou marnivé a maminky pak dvojnásob. Se svými malými i dospívajícími dcerkami tvoří nerozlučnou dvojku, krášlení je jejich hobby a před zrcadlem dokáží strávit hodiny. Ano, i zde se potvrzuje, že rčení „jablko nepadá daleko od stromu“ jednoduše platí!

Jakoby si z oka vypadly...

Ženská krása je opěvovaná odpradávna. Už v prvobytně pospolné společnosti byly ženy hodnoceny podle délky vlasů a jednoduchými šperky se zdobily jen partnerky stařešinů. Ve vyspělejší společnosti romantismu a renesance se obzvláště cenila bledá pleť, která symbolizovala, že žena patří k vyšším vrstvám a nemusí tudíž pracovat na slunci. Šperky se staly velmi módním a hodnotným zbožím a nějaký ten medailonek vlastnila a chránila jako oko v hlavě i ta nejchudší dívka.

family-775059_960_720

V 19. století už zdobení žen zlatem nebo drahými kovy bývalo běžným standardem ve střední a vyšší třídě. O století později se svět šperků otevřel naprosto pro všechny. Drahokamům, perlám a zlatu totiž začala konkurovat levnější, ale mnohem zdobnější bižuterie. Barevná, líbivá, snadno dostupná. Svou přirozenou krásu tak snadno zvýraznila nejen manželka, ale i babička a dcera. Líbit se chtěly (a mohly) všechny.

Šperkový tandem? Proč by ne!

Malá děvčátka ráda kopírují své maminky. Chtějí stejné šaty, kradou jim z botníku lodičky na podpatku, tajně se malují šminky a zkoušejí si dospělácké náušnice, prstýnky i řetízky. Maminy to nevidí rády, přestože samy nebyly v dětství lepší. A tak to jde stále dokola po generace. Jedinou možností, jak začarovaný kruh „rozseknout“ a udělat šťastnými obě dvě, je pořídit výbavu totožnou! Mít stejný styling - ala dívčí dvojbojový tandem – je hitem letošní sezóny.

Dnes už to nikoho nepřekvapí. Dospělé ženy v tričkách s Mickey Mausem, tylových sukýnkách nebo malé slečínky ve flitrových leginách a džínových bundičkách.. Módní profíci to vyhmátli. Vypozorovali trend mladých dívek napodobovat své matky a vsadili na marketingový tahák „2in1“.

photo-1498032087969-fd7d126f9d0b

Uspěli! Mají svoje kolekce, patří jim modelingová mola a vedou žebříčky prodejnosti. Mrkněte na trendy doplňky sezóny, které v setech MÁMA & DCERA momentálně letí:

ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM SRDCE – ideální doplněk pro mamky i hravé dcerušky. Symbol srdce je jasným důkazem, jak blízko k sobě tyto dvě osoby mají a jak silný cit je pojí. Bižuterní šperk, osázený zirkony, se stane nepřehlédnutelnou, ale zároveň decentní ozdobou pro každodenní užití

ČTYŘLÍSTEK PRO ŠTĚSTÍ – nenechá nikoho na pochybách, k jakému účelu slouží. Má svým nositelkám přinést to jediné, co se nedá koupit – štěstí. Přívěsek je dostupný v šesti barevných odstínech.

PŘÍVĚSEK ROSE CLASSIC TITANIC – imitace slavného šperku, který na krku nosila legendární Rose při své plavbě na Titanicu do Ameriky. Na základě svého pohnutého osudu byl motiv pojmenován jako Srdce oceánu. Obdiv měl už před 117 lety a sympatie sklízí dodnes.

NÁRAMEK Z LÁVOVÝCH KAMENŮ FIT – maminka a dcera nebo kamarádky na život a na smrt? Díky korálkovému náramku zvládnete obojí. Svěží design vyloudí úsměv na tváři každé ženské bez ohledu na věk.

NÁRAMEK S DELFÍNEM – vkusný náramek z chirurgické oceli, který splňuje nejvyšší nároky na antialergennost, jakožto kreativní pojetí zpracování, se bude perfektně hodit k holkám do nepohody.

NÁUŠNICE 3 HVĚZDY - roztomilé pecičky jsou nesmrtelné. Náušnice na šroubek jsou jemné a na ušním boltci vypadají přímo rozkošně. Mámy i dcerky s nimi budou vypadat jako dvě ségry.

NÁUŠNICE CINGRLÁTKA – visací stálice jsou TOP mezi recenzemi. Nádherná vizáž v kombinaci s klasickým zpracováním jsou zárukou obdivu u maminek i holčiček školou povinných.

PRSTEN RŮŽE - pravou romantiku zažijete s prstýnky s motivem růže. Skvost mezi šperky okouzlí nejen vás, ale celé vaše okolí. Jsme si jistí, že se vám zalíbí natolik, že je nebudete chtít sundat.

HADÍ PRSTEN - retro módní hit, jenž byl „in“ v devadesátých letech, se opět vrací na scénu. Kdo neměl hada, jakoby nežil. Nadšené z něj budou zejména děvčata- rebelky.

SET CAT GOLD – se setem „kočiček“ by vám „holky z naší školky“ mohly závidět. Náušnice řetízek plné zirkonů září barvami a blýskají se do blízka i do dáli. Tuhle soupravu musíte mít a my vám ji plně doporučujeme...